top of page

Genç Cazcılar konser serisi The Marmara Bodrum’da başlıyor


The Marmara Bodrum, 27 Ağustos’tan itibaren caz müziğinin yeni nesil temsilcilerini Genç Cazcılar konser serisinde bir araya getiriyor. Bodrum kalesi manzarası eşliğinde gerçekleşecek konserler, Eylül sonuna kadar farklı gruplar ile devam edecekSanata verdiği desteği 25 yılı aşkın süredir devam ettiren The Marmara Grubu, yeni nesil müzisyenlere fırsat vermeyi Bodrum’da da sürdürüyor. Bodrum Kalesi ve Ege Denizi’ni gören manzarasının yanı sıra Bodrum merkezindeki konumu ile de öne çıkan The Marmara Bodrum da bu ilke kapsamında Genç Cazcılar konser serisi altında caz müziğinin yeni nesil temsilcilerine önümüzdeki günlerde ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.


Butik otel anlayışıyla misafirlerini yaz – kış ağırlamaya devam eden The Marmara Bodrum, Genç Cazcılar konser serisiyle Bodrum manzarasına karşı günbatımı saatinde izleyicilere unutulmaz bir deneyim yaşatmayı hedefliyor.


The Marmara Bodrum'un ev sahipliğinde Eylül ayı sonuna kadar farklı gruplarla devam edecek olan Genç Cazcılar etkinliğiyle ilgili detaylı bilgi rezarvasyon için themarmarahotels.com web sitesindeki iletişim numaraları üzerinden bilgi alabilirsiniz.Comments


bottom of page