top of page

Feriye'de festival zamanı


Feriye ve Fayda Studio iş birliğinde hazırlanan Feriye Family Fest, Plak Festivali ve Feriye’de Akşam Pazarı etkinlikleri için hazırlıklar başladı. 4-5 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek Feriye Family Fest ile başlayacak etkinlikler Mayıs ayında da devam edecekŞehrin en merkezi noktalarından biri olan Feriye, Nisan ve Mayıs aylarında gerçekleşecek festivallerinin tarihlerini duyurdu. Feriye Family Fest 4-5 Nisan 2020 tarihlerinde ara karne döneminde gerçekleşecek. Müzik severleri, plak meraklılarını bir araya getirecek Plak Festivali 19 Nisan’da gerçekleşirken, 23 Nisan tarihinde başlayacak Feriye’de Akşam Pazarı ise 23 Mayıs 2020 tarihine kadar devam edecek.


Eğitimin ara tatile girdiği 4 Nisan - 5 Nisan 2020 tarihinde, ailece katılabileceğiniz Family Fest ile 4-14 yaş aralığında çocuklar tüm gün ilgi duyduğu alanlarda eğlenceli aktiviteler ve atölye çalışmaları yaparken, aileler de birçok farklı tasarım markasını keşfetme fırsatı bulacak.


Etkinlik takvimi kapsamında, dünyada son yıllarda geleneksel hale gelen ve her yılın Nisan ayının 3. haftasonu kutlanan Dünya Plak Günü 19 Nisan 2020 Pazar günü de Feriye’de kutlanacak. Tüm gün DJ performansı ve konserlerin olacağı müzik dolu etkinlikte, plak mağazalarının standları olacağı gibi, yerli ve yabancı plakların sunulacağı özel bir plak müzayedesi de yapılacak.

Baharın sonlarına sonlarına doğru kurulacak olan Feriye’de Akşam Pazarı, pek çok insanın ilgisini çekecek birbirinden farklı tasarım markaları, geleneksel lezzetleri, atölye çalışmaları, çocuklara yönelik aktiviteleri ile 23 Nisan – 23 Mayıs 2020 tarihlerinde açık olacak. Saat 17:00’de açılacak Akşam Pazarı 23:00’e kadar açık kalacak.


Detaylı bilgi almak ve gelecek tüm etkinliklerden haberdar olmak için feriye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Comentarios


bottom of page