top of page

4. Sirän Buluşması

9 ve 10 Mart tarihlerinde gerçekleşmesi öngörülen 4. Sirän Buluşması, odağına iyileşme ve güçlenmeyi alarak yeniden adlandırıldı ve genişletildi. Antidote Edition adlı program altı güne yayılarak parti, atölye ve konuşmalarla eş zamanlı açılan bir dayanışma sergisiyle bütünleşti15 Mart akşamı saat 20:00'da başlayacak mezatlı bir buluşma eşliğinde psikolojik ilk yardım semineri, öz savunma atölyesi gibi buluşmalar gerçekleştirilen ve halen İstiklâl Caddesi Mısır Apartmanı 7. katta devam eden Antidote sergisinin kapanışı gerçekleşecek. XSM Recordings iş birliğiyle tasarlanan kapanış etkinliği, Kübra Uzun'un sunacağı mezatın ardından Mx. Sür'ün setiyle devam edecek.


Antidote Mezat'a @siraen.say Instagram hesabı üzerinden gerçekleştirilecek canlı yayınla çevrimiçi olarak da katılım sağlanabiliyor.


Antidote Dayanışma Programı kapsamındaki etkinlikler Resident Advisor üzerinden yapılan bilet satışıyla gerçekleşiyor. Elde edilen kazancın tamamı ise Kaf Kolektif, Lubunya Deprem Dayanışması ve Çak bi Pati oluşumlarına aktarılacak.
Mx. Sür, Kübra Uzun ve Yeşim Unan


Sergiye katılan sanatçılar:

4-i / alaca katarsis / alpha rising / Altın Tatlı / anna beil /

aslı alpert / avni ertepe / birce kirkova / BLURETINA /

cem kavaklıoğlu / cins / crystel samia /

Defne Akçay / DEFO / Dolce Paganne /

Ece Kalabak / Ece ÖzeL / emrah ozhan / Eric Reh /

Feyiz Artuç / hypnagogic / jacktheoneye /

Kadir M? Ersoy / Kareligömlek / Kerem Kaya / Ketum /

Kiki Haram ggNash / hasan gundoĞan / kutlayus / mre /

miux.x / No More Lies / Oguz Yaron Dogru / oriofonul /

ozan atalay / ömer emre yavuz / sami sipahioğlu /

Sauced Void / sercodelic / SOVREMENNIK / styks / taylan unal /

Tolgahan Bayhan / Tugba yuksel / Tuse Tamer /

Ufuk Barış Mutlu / yeşim unan / yetkin gülmen


*Sirän, Yeşim Unan ve Nene Hatun tarafından marjinalleştirilmiş topluluklara kültürel alışveriş ve yönelim bükücü rave deneyimleriyle alan açan İstanbul ve Berlin merkezli bir kolektiftir.


Bình luận


bottom of page