top of page

4 mekan 10 sanatçı


NetWork bu yıl Sevgililer Günü için sanat ve modayı birleştiren bir projeye imza atarak, 9-14 Şubat tarihleri arasında dört farklı NetWork mağazasında, Open House çatısı altındaki 10 sanatçının eserlerini sergiliyor

NetWork 2019 Sevgililer Günü kapsamında hazırladığı, aşkın en saf halini tasvir eden #Aşkaşktır kampanyasının ardından İstanbul’un dört farklı noktasındaki mağazalarında, Open House’un desteğiyle 10 sanatçının eserlerini moda ve sanat severlerle buluşturuyor.

Proje kapsamında, Zorlu Center’daki mağazada Serra Duran’ın bireyin renkler üzerinden iletişimini sorgulayan LE POINT ROUGE isimli eseri, Sali Ferad ve Zeynep Arolat tarafından dijital medyumlarla yeniden yorumlanıp sergilenirken, İstinye Park’ta ise aşkı 3D animasyon ve video mapping disiplinleriyle yeniden yorumlayan Taşkın Ersin’in eseri karşımıza çıkıyor. A. Elçin Arpaçay’ın aşkı varoluş felsefesiyle ilişkilendirerek, aşkın dinamizmi gereği alınan riski sembolleştirdiği eseri ise Bağdat Caddesi’nde yer alıyor. Aşkın kaotik yapısını ele alan canlı resim performansıyla Laris Kilimci’nin eseri ise Akasya AVM’deki NetWork mağazasında 14 Şubat’a ziyaret edilebilir.

Ayrıca; Laris Kilimci, Melih Çebi, Tuğba Hacısüleymanoğlu, Kerem Durukan ve Gül Kozacıoğlu tarafından, aşka dair yarattıkları özel mottolarla tasarlanan kartpostallara ise Bağdat Caddesi NetWork mağazasından ulaşabilir.

Comments


bottom of page