top of page

İstanbul müzik haftası


Fizy İstanbul Müzik Haftası, şehrin farklı noktalarına yayılan konser dizileriyle 4-9 Kasım tarihleri arasında gerçekleşiyor

☕️ 1 dakikalık okuma

İlki geçtiğimiz sene yapılan fizy İstanbul Müzik Haftası etkinliği, bu yıl da birçok sanatçıyı ağırlıyor. Pop, rock, rap ve hip-hop müziği sanatçılarının sahne alacağı festival, Türkiye’nin dijital müzik platformu fizy’nin ana sponsorluğunda gerçekleşiyor.

Volkswagen Arena, Kadıköy Sahne, IF Beşiktaş ve Moda Kayıkhane gibi şehrin farklı noktalarına yayılan festival kapsamında, Alaturka Mavzer, Anıl Piyancı, Ayben, Baneva, Ceza, DJ Nikki Wild ve Shantel, Dolu Kadehi Ters Tut, Eda Baba, Ekin Beril, Feridun Düzağaç, Gaye Su Akyol, Gazapizm, Gökcan Sanlıman, Gökhan Türkmen, Haluk Levent, Kalben, Kamufle, Kenan Doğulu, Manga, Moğollar, Norm Ender, Nova Norda, Ozbi ft. Gülce Duru, Önder Şahin & Sayedar, Pentagram, Pilli Bebek, Sansar Salvo, Sena Şener, Şehinşah, Teoman gibi sanatçılar sahne alacak.

SM Production organizasyonuyla düzenlenen festival süresince gerçekleşecek olan konser dizisinin yanı sıra, 4 Kasım akşamı fizy Müzik Ödülleri ile Türk müziğinde 2019’un en başarılı isimlerinin ödül alacağı bir tören düzenlenmesi planlanıyor.

Comments


bottom of page