top of page

Bırak İçeri Gireyim Zorlu PSM'de perde açıyor


Zorlu PSM’nin DOT işbirliğiyle hayata geçirdiği, Ajvide Lindqvist’in çok satan romanı ve senaryosunu da kaleme aldığı kült film Let the Right One In'in sahne uyarlaması (Jack Thorne) Bırak İçeri Gireyim, 5 Şubat’ta Zorlu PSM’de gerçekleşecek. Zorlu PSM prodüksiyonuyla, Murat Daltaban yönetmenliğinde sezon boyunca sahnede olacak oyunun biletlerine, biletix.com ve Zorlu PSM Biletix gişelerinden ulaşılabilir

Ajvide Lindqvist’in çok satan romanı ve senaryosunu da kaleme aldığı ödüllü kült film Let The Right One In, ilk olarak sinema ve televizyon filmlerinin yanı sıra birçok tiyatro oyununa imza atmış Jack Thorne tarafından sahneye uyarlandı. Aynı adı taşıyan oyun, şimdi de Murat Daltaban yönetmenliğinde Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde izleyicilerle buluşuyor.

Bırak İçeri Gireyim, öteki olmanın ağırlığını farklı biçimlerde taşıyan iki çocuk Oskar ve Elias’ın hikayesini konu alıyor. Oskar, zorbalıkla baş etmeye çalışan bir çocuk. Elias ise Oskar’ın yan dairesine taşınan gizemli, sonsuz bir yaşamın içine hapsolmuş, uzun yıllardır aynı yaşta yaşayan biri. Peş peşe yaşanan gizemli çocuk cinayetlerinin gölgesinde kalmış bir banliyö mahallesinde, dehşet verici ve dokunaklı bir ilk aşk hikâyesinin sunulduğu oyun, Atakan Akarsu, Begüm Akkaya, Selçuk Borak, Baran Can Eraslan, Uygar Özçelik, Meriç Rakalar, Şirin Kılavuz Sevinç, Tan Temel, Umutcan Ütebay’ı aynı sahnede buluşturuyor.

Bırak İçeri Gireyim'in prömiyeri, 5 Şubat akşamı Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde gerçekleşecek. Sezon boyunca sahnelenecek oyun, 6 Şubat & 15 Şubat tarihlerinde de tiyatroseverlerle buluşacak. Biletlere biletix.com ve Zorlu PSM Biletix gişelerinden ulaşılabiliyor.

bottom of page